DYPLOM

 

Warunkiem ukończenia studium jest zaliczenie poszczególnych zajęć oraz przygotowanie i obrona pracy dyplomowej. Sprawdź termin obron.

 

Absolwenci studiów podyplomowych otrzymują świadectwo ukończenia studiów podyplomowych w zakresie zarządzania jednostkami ochrony zdrowia, podpisane przez  Rektora Uniwersytetu  Mikołaja Kopernika i Dziekana Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK.

 

Absolwenci studiów podyplomowych UMK są uprawnieni do skorzystania z oferty Programu Absolwent, w tym do uzyskania Karty Absolwenta UMK. Sprawdź w jaki sposób uzyskać bezpłatną Kartę i jakie daje ona korzyści.

Tańsze bilety na pływalnię dzięki Karcie Absolwenta
Od października 2013 dzięki Karcie Absolwenta UMK można zakupić ulgowe bilety na pływalnię w Uniwersyteckim Centrum Sportowym UMK:
- od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:00 – 5,50zł/h
- od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00-22:00 – 7,00zł/h

Dla uczestników Programu „Absolwent UMK” przewidziano również specjalne bilety zniżkowe – w soboty i niedziele w godz. 8:00-16:00 godzina na pływalni kosztuje 4,50zł.

Ponadto posiadacze Karty Absolwenta UMK mogą przez 90 minut bezpłatnie korzystać z obiektów przy ul. Gagarina 35 w soboty i niedziele (po uzgodnieniu terminu z zastępcą kierownika UCS).

 

 

 

 

                                                                                                                              

 

Człowiek - najlepsza inwestycja

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

                                                                                                                      

 

Copyright © 2012  UMK (POLAND), created & designed by Pryzmat